MIOT "H"
ur. 26-03-2008

 
HUGO z Padoku
HADES z Padoku
HAGIS z Padoku
HAKER z Padoku
HAMLET z Padoku
HANNA z Padoku
HEKSA z Padoku
HERA z Padoku
HIENA z Padoku
HONDA HA z Paodku

 

Sant Kreal REMBRANDT ROZITA z Padoku
  • HD A, ED 0/0
  • PHTVL/PHPV-free, RD,CEA,CATARAKT-free
  • vWD-clear
  • IPO 1
  • German ZTP V1B
  • International Champion ( in preparing)
  • Champion of Poland
  • Champion of Russia
  • Champion Lithuania
  • Junior Champion of Poland
  • Winner of Poland 2005
  • vice Winner of Poland 2004
  • Junior Winner of Poland 2003
  • Winner of Slovakia Doberman Club 2004 -Golden
  • Doberman Grand Prix
  • IDC 2005- Winner of Champion Class
  • IDC 2003 - Junior Class vice Winner
  • EURO 2005 in Tulln- Winner of Champion Class
  • Vice Baltic Winnner 2005
  • Polish Doberman Club 2004 - Best Brown Male
  • 6x CACIB,4x res CACIB, multi BOB , CAC , BOG
    BIS Junior
Champion Polski / Polish Champion
Młodzieżowy Champion Polski / Polish Junior Champion

Zwycięzca Klubu Dobermana 2007

HD-A
PT (198 punktów)
Cardio free 30.05.2006
Polskie Testy Hodowlane - Exc1a

RODOWÓD

Sant Kreal REMBRANDT MATADOR v.d. Rauberhohle ALFA ADELANTE del Citone
NEMESIS FIGI v. Koepsel
Sant Kreal BARONESSA BRAVO BARON NIKE Renewal
Sant Kreal NOVELLA
ROZITA z Padoku ADAMANT de Grande Vinko TIGR iz Slavnoi Stai
Ak-Yar ANDROMEDA
GRAVIN HANA z Padoku TYLAN du Clos des Grognards
ELZA z Padoku

 

HEKSA z Padoku

02.06.2017 - CAC Luige, Estonia - Exc.1, CQ, BOB Weteranów, BOB, BIS 1 Weteranów, BOG 1, BIS 1

29.06.2013 - CAC Haapsalu - Exc.1, CQ, BEST FEMALE 1, BOB, BOG, BIS 2


18.12.2011 - CACIB Vilnus - Exc.1, CAC, CACIB, NAJLEPSZA SUKA 1, BOB


Klub Dobermana w Finlandii - Najlepsza Suka Wystawowa w 2010 roku

14.08.2010 - Polish Dobermann Club Show - champion class -  Exc.4

03.05.2010 - CWC Bydgoszcz - Exc.1, CWC, BOS, BOB

13.03.2010 - CACIB Shon in Vilnius - Exc.2, res.CAC

0.12.2009 - CACIB Vilno - Exc.1, CAC

HEXA z Padoku 15 miesięcy

INTERNATIONAL CHAMPION
Weteran Baltic Winner 2016
BALTIC Champion Weteranów
Champion ESTONII Weteranów
Champion LITWY Weteranów
Champion ŁOTWY Weteranów
BALTIC Champion
Champion ESTONII
Champion CHORWACJI
Champion LITWY
Champion ŁOTWY
Champion POLSKI
Zwycięzca Łotwy Weteranów 2016+2017
Zwycięzca Tallinn Weteranów 2016
Zwycięzca Łotwy 2010
KK2

HD-A (niemieckie)
BH

wyniki wystaw / show results:

klasa weteranów
22.10.2017 - CACIB Poznań -
Exc.1, Zwycięzca Weteranów, Najlepszy Weteran
21
.10.2017 - CACIB Poznań - Exc.1, Najlepszy Weteran
10.06.2017 - CACIB Ryga, Łotwa -
Exc.1, CQ, Best Veteran, Best Female 2, Zwycięzca Łotwy Weteranów 2017
02.06.2017 - CAC Luige, Estonia -
Exc.1, CQ, BOB Weteranów, BOB, BIS 1 Weteranów, BOG 1, BIS 1
29.04.2017 - CAC Alytus Spring 2017, Litwa - Exc.1, VCAC, Najlepsza Suka 1, BOB, BOG 3
19.02.2017 - CAC Panevezys, Litwa - Exc.1, Vet CAC, Najlepsza Suka 2, BOB Weteranów
12.11.2016 - CACIB Ryga, Łotwa - klasa weteranów - Exc.1, CQ, BOB Veteran
30.10.2016 - CACIB Poznań "Poland Winner" - Exc.1, WCWC, Najlepszy Weteran, BOB
29.10.2016 - CACIB Poznań  - Exc.1, WCWC, Najlepszy Weteran
04.09.2016 - CAC Ventspils, Łotwa - Exc.1, CQ, Best Female, BOB Veteran, BIS Veteran 3
03.09.2016 - CAC Ventspils, Łotwa -
Exc.1, CQ, Najlepsza Suka 2, Kuzmere Veteran Winner 2016, BIS Weteran 3
11.06.2016 - CACIB Ryga, Łotwa - Exc.1, CQ, Najlepsza Suka 3, BOB Weteran, BIS 2 Weteran, Zwycięzca Łotwy Weteranów 2016

klasa championów:
25.01.2014 - CAC Sankt Petersburg, Rosja -
Exc.1, CAC, BOS, BOB

29.06.2013 - CAC Haapsalu, Estonia - Exc.1, CQ, BEST FEMALE 1, BOB, BOG, BIS 2
09.06.2013 - CACIB Riga, Latvia - Exc.1, CQ, NAJLEPSZA SUKA 1, CACIB, BOB
08.06.2013 - CACIB Riga, Latvia -
Exc.1, CQ, NAJLEPSZA SUKA 1, CACIB

10.02.2013 - CAC Valmiera, Łotwa - Exc.1, CK, NAJLEPSZA SUKA 3
09.02.2013 - CAC Valmiera, Łotwa - Exc.1, CK, NAJLEPSZA SUKA 3
26.01.2013 - CACIB Kaunas - Exc.1, CAC

13.01.2013 - CAC Tartu - Exc.1, CK, NAJLEPSZA SUKA 1, BOS
12.01.2013 - CAC Tartu -
Exc.1, CK, NAJLEPSZA SUKA 1, BOS, BOB

04.11.2012 - CACIB Tartu - Exc.2, res.CACIB, NAJLEPSZA SUKA 2
03.11.2012 - CACIB Tartu - Exc.2, res.CACIB, NAJLEPSZA SUKA 2
09.09.2012 - CAC Tallinn - Exc.1, NAJLEPSZA SUKA 4
03.06.2012 - CACIB Tallin - Exc.2, 3rd NAJLEPSZA SUKA
02.06.2012 - CACIB Tallin -
Exc.2, res.CACIB, 2nd NAJLEPSZA SUKA

17.03.2012 - CACIB Riga - Exc.2, NAJLEPSZA SUKA 3
10.02.2012 - CACIB Tallinn - Exc.1, res.CACIB, 2nd NAJLEPSZA SUKA

31.07.2010 - CACIB Estonia - Exc.1, NAJLEPSZA SUKA 2
01.08.2010 - CACIB Estonia - 
Exc.1, NAJLEPSZA SUKA 2
14.08.2010 - Polish Dobermann Club Show -
 Exc.4
15.08.2010 - CACIB Sopot - 
Exc.3
04.09.2010 - CAC Vilna - Exc.1, CAC, BOB
16.10.2010 - CAC Rakvere - 
Exc.1, CAC, BOB
07.11.2010 - CACIB Tarto - 
Exc.1, CACIB, BOB
18.12.2010 - CACIB Vilnus - Exc.1, CAC, CACIB, NAJLEPSZA SUKA 1
19.12.2010 - CACIB Vilnus - 
Exc.1, CAC
19.03.2011 - CACIB Wilno -
Exc.3
19.03.2011 - CACIB Wilno -
Exc.2
04.06.2011 - CACIB Tallinn - Exc.1, NAJLEPSZA SUKA 2, res.CACIB
05.06.2011 - Dobermann Speciality Show - Exc.2
11.06.2011 - CACIB Riga - Exc.2, NAJLEPSZA SUKA 2
12.06.2011 - CACIB Riga - Exc.3

24.06.2011 - CAC Luige - Exc.2, NAJLEPSZA SUKA 2
19.07.2011 - Tallinn (Estonia) - KK1
27.08.2011 - CACIB Białystok - Exc.2, res.CACIB
28.08.2011 - CWC Białystok - Exc.1, CWC

22.10.2011 - CACIB Poznań - Exc.
23.10.2011 - CACIB Poznań "Zwycięstwo Polski 2011" - Exc.
06.11.2011 - CACIB Tarto - Exc.1, res.CACIB, NAJLEPSZA SUKA 2
07.11.2011 - CACIB Tarto - Exc.2, res.CACIB, NAJLEPSZA SUKA 3
17.12.2011 - CACIB Wilno - Exc.2
18.12.2011 - CACIB Wilno - Exc.1, CAC, CACIB, NAJLEPSZA SUKA 1, BOB

klasa otwarta / open class:
03.05.2010 - CAC Bydgoszcz - Exc.1, CWC, BOS, BOB
27.03.2010 - CACIB Riga -
Exc.1, CAC, CACIB, Latvia Winner 2010
14.03.2010 - CACIB Vilnius - Exc.3
13.03.2010 - CACIB Vilnius - 
Exc.2, res.CAC

klasa pośrednia / intermediate class:
20.12.2009 - CACIB Vilno - 
Exc.1, CAC
13.09.2009 - CWC Chorzów - 
Exc.2
12.09.2009 - CWC Warszawa - 
Exc.1, CWC, BOS, BOB
07.08.2009 - CACIB Driskininkai -
 Exc.4
08.08.2009 - CACIB Druskininkai - 
Exc.1, CAC
09.08.2009 - CACIB Sopot - 
Exc.1, CWC

klasa młodzieży / youth class:
07.06.2009 - Estonian Dobermann Club Show - Exc.4

 


03.09.2016 - CAC Ventspils, Łotwa - Exc.1, CQ, Najlepsza Suka 2, Kuzmere Veteran Winner 2016, BIS Weteran 3

 

HUGO z Padoku

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

wyniki wystaw / show results:

klasa otwarta / open class:
25.04.2010 - CACIB Opole - 
Exc.2
01.05.2011 - CACIB Opole - Vg.1

klasa pośrednia / intermediate class:
05.10.2009 - CWC Rybnik - 
Exc.1, CWC, BOS
27.09.2009 - CACIB Wrocław - 
Exc.2
13.09.2009 - CWC Chorzów - 
Exc.2
16.08.2009 - CWC Nowy Targ - 
Exc.1, CWC, BOS
26.07.2009 - CWC Będzin - 
Exc.1
05.07.2009 - CWC Bielsko-Biała - 
Exc.1, CWC

klasa młodzieży / youth class:
27.06.2009 - CACIB Kraków - 
Exc.1, Junior Winner, Best Junior
14.06.2009 - CWC Racibórz - 
Exc.1, Junior Winner, Best Junior
07.06.2009 - CWC Wałbrzych - 
Exc.1, Junior Winner, Best Junior, BIS Junior
17.05.2009 - CWC Bytom - 
Exc.2